Imprezy integracyjne w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald”

Wiele osób myśląc o wakacyjnym urlopie planuje wyjazd zazwyczaj w Tatry, nad morze albo za granicę. Zapominamy jednak ile atrakcji czeka na nas w najbardziej tajemniczych górach w Polsce, mowa mianowicie o Górach Świętokrzyskich.

Są to jedne z najstarszych gór w Polsce, które w dodatku mają bardzo interesującą budowę geologiczną. Wynika ona z wielu przemian jakie miały miejsce przez miliony lat nie tylko w skorupie ziemskiej, ale też i na jej powierzchni. Ich najwyższy szczyt to Łysica, która znajduje się w paśmie Łysogór na wysokości 612 m.n.p.m.
Są to góry, w których jest dużo rumowisk, formatów skalnych i jaskiń. Przez co od wieków były tematem do opowieści gawędziarzy o czarownicach odprawiających czary na szczytach Łysicy i Łysej Góry w noc świętojańską. A kamienie znajdujące się na zboczach Łysicy były traktowane jako ich stołki.

Wybierając się na wczasy w Góry Świętokrzyskie warto nastawić się na aktywny wypoczynek, jest tam bowiem bardzo dużo atrakcyjnych miejsc do obejrzenia. Oprócz spacerów po górach można bowiem zwiedzać zamki, klasztory i ruiny, odkrywać tajemnice dinozaurów oraz spotkać w Pacanowie Koziołka Matołka. Dla osób, które wolą aktywny wypoczynek będą to na pewno niezapomniane wakacje.
Jeśli więc pasuje Wam taka forma rekreacji wystarczy jedynie znaleźć idealny pensjonat Góry Świętokrzyskie i gotowe! Ośrodek, który na pewno Was zadowoli to Agroturystyka „Grynwald”. Obiekt ten położony jest bardzo blisko głównych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Posiada w ofercie pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe w zależności od potrzeb letników. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Noclegi świętokrzyskie w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald” z pewnością Was zadowolą.

Doskonale nadaje się też do wyjazdów w większym zespole. Zakwaterowanie tutaj może bowiem znaleźć nawet grupa pięćdziesięcioosobowa, ponieważ Agroturystyka „Grynwald” posiada aż 15 pokoi do wynajęcia. W związku z tym mnóstwo osób rezerwuje je w ramach wyjazdów integracyjnych, ponieważ już grupy 40-osobowe mają możliwość wynajęcia całego terenu z ośrodkiem na wyłączność. Dzięki takim miejscom jak Agroturystyka Góry Świętokrzyskie „Grynwald”, szefowie mogą dostarczyć swoim pracownikom wielu niezapomnianych chwil podczas wspólnych wyjazdów firmowych. Jeśli chcemy, aby łączyły one w sobie dobrą rekreację, niezapomnianą imprezę oraz komfortowe noclegi, ośrodek Agroturystyczny „Grynwald” będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Pensjonat agroturystyczny mieści się w lesie na pięcio-hektarowym, ogrodzonym terenie. Dzięki czemu jest tutaj miejsce do różnego rodzaju zabaw integracyjnych. Do dyspozycji wczasowiczów są tutaj również ogromne klimatyczne wiaty drewniane, które świetnie nadają się do wieczornych imprez i grillowania. Jeśli pogoda nie dopisze nie ma się czym przejmować, impreza w salonie przy kominku również ma swój klimat.

Agroturystyka Świętokrzyskie bardzo dobrze nadaje się również do organizowania wakacji dla dzieci w ramach programu „zielona szkoła”. Uczniowie mają możliwość nie tylko wspaniale się bawić, ale też zwiedzać różnego typu atrakcje turystyczne i zabytki. Ogromny ogrodzony teren z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki oraz możliwością gry w Dysk Golfa będzie więc idealnym miejscem do stworzenia fantastycznych zajęć integracyjnych w ramach programu agroturystyka zielone szkoły z wieloma zabawami zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców.