Użytkowanie pojazdu bez konieczności zakupu – czy to możliwe?

Posted onCategoriesWarte polecenia

Prowadzenie własnej działalności to ciężkie zadanie wymagające poświęcenia nie tylko czasu, lecz także środków finansowych i cierpliwości Przedsiębiorcy na swojej drodze często napotykają przeszkody o rożnych charakterze. Muszą skupia się zarówno na teraźniejszości, jak również wybiegać w przyszłość tworząc plany i inwestycje. Najczęstszym problemem firm początkujących i tych będących w fazie rozkwitu są niewystarczające fundusze na zakup środków trwałych. Taka sytuacja negatywnie odbija się na możliwościach osiągnięcia sukcesu i demotywuje do podejmowania dalszych działań. Na rynku powstało wiele rozwiązań, dzięki którym można zapewnić finansowanie konkretnych produktów. Firmą, która posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie jest bez wątpienia CLS. Przedsiębiorstwo funkcjonuje z powodzeniem już od 15 lat. Posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów wykonujących swoją pracę w siedzibach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Opolu, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ich ogromna wiedza pozwala dobrać propozycje w pełni odpowiadające potrzebom oraz oczekiwaniom odbiorców. Koncentracja na indywidualnych kryteriach wpływa na uzyskanie satysfakcji oraz zadowolenia.

Obecnie z oferty CLS korzysta 28 tysięcy klientów, a liczba ta stale się powiększa. Dużą zaletą oferty jest możliwość skorzystania z wygodnego i w pełni intuicyjnego kalkulator leasingu samochodowego. Wystarczy, że odbiorca wybierze jeden z rodzajów pojazdu (dostawczy, osobowy, ciężarowy, maszyny), a kalkulator leasingu oszacuje składkę, jaką należy uiszczać. To rozwiązanie sprawia, że bez konieczności wychodzenia z domu właściciel będzie w stanie ustalić swój budżet w oparciu o wydatki. W zakresie asortymentu CLS znajdują się także inne propozycje, między innymi:

  • Doradztwo w sprawach kredytu – korzystanie z ofert różnych banków pozwala gwarantować najkorzystniejsze rozwiązania, a także negocjować stawki, w taki sposób, aby uzyskać wypłacalność i płynność finansową klientów
  • Doradztwo w dziedzinie ubezpieczeń – współpraca z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi sprawi, że uzyska się ochronę adekwatną do zapotrzebowania. Odbiorca może zdecydować się na konkretny czas trwania i zakres umowy.